10 krásek bez make-upu. Šokující rozdíly přirozené krásy a umění malby

Určitě jsou fajn ať s barvou či bez. Někdy je až neuvěřitelné, kolik stojí pudr. Přesto, jak se zdá, se to vyplatí.

Pamela Andersonová

Zde je několik zábavných faktů, které byste o ní nemuseli vědět. Byla objevena na Jumbotronu při hře kanadské fotbalové ligy. Byla prvním dítětem, které se narodilo při 100. výročí založení Kanady. Objevila se na titulních stranách časopisu Playboy nejvíckrát v historii. Má bakalářský titul z robotiky.


Sharon Stone

Sharon Stone, kterou proslavil thriller Základní instinkt, září po celá desetiletí. Mezi její nedávné charitativní práce patří cestování do Izraeli na podporu míru na Blízkém východě a práce s lidmi trpícími HIV v Africe.
Madonna

Uběhne ani den, aby nebyla Madonna na obálce nějakého lesklého časopisu. Což ovšem neznamená, že tu a tam nevytrousí pár strašlivých fotografií. I když – na šedesátiletou vypadá zatraceně dobře. Ta fotka je spíš případ, že byla na špatném místě, ve špatný čas, se špatným výrazem ve tváři.


Kerry Washington

Zatímco od roku 2004 měla řadu menších rolí, trvalo to Kerry Washingtonovi 35 let jejího života, než udělala průlom ve TV seriálu Skandál. Byla nominována na dvě ceny Emmy, cenu Screen Actors Guild a Zlatý glóbus. Má problémy s pletí, ale makeup to zachraňuje.
Fergie

Přestože bojovala proti zneužívání návykových látek, někdy se jí to vymkne. I tak září ve skupině The Black Eyed Peas.


Mila Jovovich

Od nemrtvého milence k nemrtvému ​​bojovníkovi. Mila Jovovič maká ve filmovém průmyslu po mnoho let, ale štěstí udělala až v Resident Evil. I bez make-upu vynikne její ukrajinský model.
Kristen Stewartová

Když obbsadili Kristen Stewartová jako Bellu do trilogie Stmívání, byla neznámou herečkou. Nyní je miláčkem Hollywoodu. Její tichá, introvertní osobnost je pro mnohé návyková, i když někdo je trochu moc emo.


Katy Perry

Je zábavná, je plná energie a je tu drzost a dokonce i rockový přístup, díky kterému její studiová hudba zní desetkrát lépe. To je Katy Perry, které jsme si zamilovali: zábavná, nepředvídatelná žena, která vždy vypadá jako před výbuchem.Tyra Banks

Bývala „ošklivé káčátko“, ale doletěla výš než všichni ostatní. Svou kariéru modelky zahájila ve věku 15 let a o tři roky později se procházela po celém pařížském týdnu módy. Nyní je její jméno všude: v televizi, kosmetice, knihách, filmech.


Mila Kunis

Narodila se a vyrostla na Ukrajině. Je to úžasná herečka a inspirativní osobnost. I když trochu vykulená, vypadá mnohem lépe než většina z nás.


Lady Gaga

Skutečná paní Gaga nemusí mít rybářské sítě a nedostatek kalhot. Její jemná bledá kůže nám připomínají některé z našich nejlepších přátel ze střední školy.