Bill Gates: „Vakcína na COVID-19 bude hotová až za rok. Do té doby nečekejte žádné dramatické změny co se týče omezení kvůli karanténě.“

“Nebude možné, aby se znovu cestovalo po světě jako před vypuknutím virové epidemie. To bude umožněno je těm, kteří budou mít Průkaz digitální imunity, který bude obsahovat informaci, zda byl očkován proti COVID-19,” uvedl spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates.


Slova jednoho nejbohatších lidí světa Gatese je třeba brát vážně. Již minulosti několikrát ukázal, že je “napřed”, když s naprostou přesností předpověděl epidemii koronaviru se všemi průvodními jevy.

Kdo nebude očkován, nebude smět překročit hranice. Jakou formu bude mít Průkaz digitální imunity, o které mluví Gates. Možnosti jsou různé a jedna z nich je digitální čip, implantovaný pod kůži.


Proč neroste počet mrtvých?

Pro ucelený obraz situace je třeba si uvědomit, že počet zemřelých ve srovnání v minulými lety neroste. Celá pandemie tak budí dojem monstrózní fikce za účelem vytvoření nového světového řádu.

Na vytvoření digitálního identifikačního systém, který bude přesahovat hranice národních vlád, již pracuje společnost ID2020. Perfektní možností, jak zavést globálně digitální identitu je podle společnosti očkování.

Ještě rok a bude to

Společnost ID2020 již Průkaz digitální imunity testuje a výsledky představila ho na výročním zasedáním v New Yorku. Testy proběhly v Bangladéši ve spolupráci s Globální aliancí pro očkování (GAVI).

Gatesova nadace pracuje na vývoji noví vakcíny. „Dokud nebude hotová, nelze očekávat žádné dramatické změny ohledně karantény po celém světě. Horizont je 12 – 18 měsíců.“