„Není žádný COVID-19!“, říká analytik David Icke. „Je jen snaha elit zrušit papírové peníze.“ Akce koronavirus skončí prohrou všech

David Icke: „Chtějí nás dostat na kolena a zřejmě se jim to podaří.“

„Podvod odhalíte podle toho, že po vás budou vyžadovat platbu kartou. To je cíl – a o tom je celá údajná pandemie: Zrušení papírových peněz,“ říká David Icke, autor několika desítek knih na téma globalizace moci.
Skvělý rozhovor spisovatele Davida Ickeho na téma koronavirus. Moderoval Brian Rose z portálu London real již částečně zasáhl tu část české veřejnosti, která jen slepě nevěří tomu, co jí řeknou. Věnujme se mu tedy podrobněji.“Představte si, že máte světovou ekonomiku, která je před krachem. Co uděláte? Radikální změnu. Jak jí dosáhnete? Kontrolovanou panikou, jejíž hybnou silou je strach. Už máte řešení, tak vytvoříte problém.“

Jsme součástí monstrózního podvodu, jehož cílem je totální změna systému, říká David Icke.


“Byly časy, kdy jsme počasí říkali počasí. Dnes tomu říkáme klimatická změna, na kterou všichni zemřeme.”

“Koronavirus je silnější verze této iluze. Už to není horečka, kašel, rýma, nebo chřipka, ale koronavirus, na který všichni zemřeme,” říká David Icke.
“Strach, to je měna, kterou se dnes platí. Proč neukáží čísla celkové úmrtnosti? Proč neřeknou, kolik lidí opravdu zemřelo na tu jejich epidemii? Je to proto, protože by se ukázalo, že nezemřelo víc lidí, než loni, nebo předloni. 

“Nechtějí, aby se ukázalo, že nejde o vůbec žádnou epidemii, ale o pouhou iluzi.”

“Tento svět kontroluje kult, který diktuje směr. Tento kult je jádrem systému v USA, Číně atd. Malá skupina lidí ovládá svět. Představte si to jako pyramidu. Na vrcholu je skupina lidí, která má jméno. Říká se jí Jedno procento.”

“V dolní části pyramidy je zbytek lidstva, který je závislý na tom Jednom procentu. A mezitím – ve vrstvě mezi vrcholem a základnou – je krutý, nemilosrdný policejní stát. Jeho úkolem je vnutit vůli Jednoho procenta těm ostatním – a současně jim zabránit, aby se vzepřely.”

“Tato pyramida není klasický fašismus, nebo klasický komunismus. Je to technokracie.”


Velké ryby sežerou malé

“Výsledek této iluze epidemie bude zničení malých podniků a posílení těch velkých. Totéž se děje ve finančním světě. Jsme svědky požírání hejna malých ryb několika velkými. Jsme svědky upevňování moci onoho Jednoho procenta.”

“Je jasné, že celý ten boj za změnu klimatu je hoax, čili fake – a když se podíváte na důsledky, které měl tento boj přinést, zjistíte, že jsou úplně stejné, jako důsledky této iluze epidemie, tohoto koronaviru.”